fbpx

Hello!..  Sosyal medyadan bizi takip edebilirsiniz

Image Alt
  /  Katalog Broşür Tasarımı

Katalog Tasarımı

Katalog & Broşür Tasarımı

Katalog tasarımı, baskı ve reklam tasarımı konularında tecrübeli ve yaratıcı ekibimizle ihtiyacınız olduğu zaman çözüm ortağınız olarak yanınızdayız.

Katalog Tasarımı

Ürün, hizmet katalogları ve prestij kataloglarındaki tasarımlar kurum kimliğini yansıtması, markayı veya ürünü pazarlaması açısından önemli rol almaktadır. Katalog tasarımı, fuar katalog tasarımı, firma tanıtım kataloğu tasarımı, ürün katalog tasarımı konusunda deneyimli ekibimiz, tüm ayrıntılarına kadar titizlikle sürdürdüğü katalog çalışmasını müşteri beğenisine sunar.
Katalog, günümüzde daha çok firmaların veya kurumların ürün ya da hizmetleriniz tanıttığı kitaplardır. Firmaların ürünlerini, hizmetlerini hedef kitleye tanıtması ve çekici kılması katalog sayesinde gerçekleşir.

Daha detaylı bilgi almak için 0216 526 01 03 numaralı telefonumuzu arayabilir veya iletişim formumuz aracılığıyla mesaj göndererek, dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Katalog Broşür Flyer Tasarım

Katalog çeşitleri kendi içerisinde alfabetik katalog, sistematik katalog ve firma katalogları olarak üç farklı kısma ayrılmaktadır.
Günümüzde kullanılan firma tanıtım kataloğu çeşitleri arasında
en yaygın olanı ticari kataloglardır.

“Reklam bütçesini durdurarak paradan tasarruf etmek isteyen biri,
saati durdurarak zamandan tasarruf etmek isteyen biri gibidir.”

HENRY FORD
inst-banquet
inst-ugurlarplastik
inst-fitside

Sosyal Medya Reklam Kampanyaları

Sosyal medya reklamları ile ilgili detaylı bilgi almak için formu doldurun.